Dagelijks werken ruim 600 schoonmaakmedewerkers aan de optimale kwaliteit bij u op locatie. Deze medewerkers verdienen al onze aandacht en ondersteuning, zodat zij gemotiveerd en enthousiast aan de slag zijn en blijven. Om te zorgen dat onze collega’s in de uitvoering optimaal en met plezier de werkzaamheden op uw locatie uitvoeren, worden zij ondersteund vanuit ons kantoor in Volendam.

Dit is onder andere door middel van de juiste salarisadministratie, het tijdig leveren van de juiste materialen en middelen en het plannen en verzorgen van opleidingen. Hieronder stellen wij u voor aan ons operationele en ondersteunende team.

Operationele leiding

Operationele leiding

Annie Stam

Rayonleidster

a.stam@succesvolendam.nl

Patrick Vis

Rayonleider

p.vis@succesvolendam.nl

Operationele leiding

Operationele leiding

Operationele leiding

Operationele leiding

Ester van Brandwijk

Objectleidster

e.van.brandwijk@succesvolendam.nl

Isabelle Durdel

Objectleidster

i.durdel@succesvolendam.nl

Operationele leiding

Operationele leiding

Hakim Zinbi

Rayonleider

h.zinbi@succesvolendam.nl

Ozden Yegek

Objectleidster

o.yegek@succesvolendam.nl

Operationele leiding

Operationele leiding

Operationele leiding

Operationele leiding

Brian Plet

Objectleider

b.plet@succesvolendam.nl

Housain Abarich

Objectleider

h.abarich@succesvolendam.nl

Operationele leiding

Operationele leiding

Yvonne Scheerman

Objectleidster

y.scheerman@succesvolendam.nl

Operationele leiding

Regiomanagers

Regiomanagers

Regiomanagers

Abbas Kiran

Regiomanager

a.kiran@succesvolendam.nl

Alex Bor

Regiomanager

a.bor@succesvolendam.nl

Bedrijfsbureau

Bedrijfsbureau

Ellen Happe

Hoofd Bedrijfsbureau

e.happe@succesvolendam.nl

Afra Smit

Medewerkster Bedrijfsbureau

a.smit@succesvolendam.nl

Bedrijfsbureau

Bedrijfsbureau

Bedrijfsbureau

Bedrijfsbureau

Susan Boot

Kwaliteitsfunctionaris

s.boot@succesvolendam.nl

Financiën

Financiën

Jack Bont

Hoofd F&A

j.bont@succesvolendam.nl

Ben Kok

Medewerker F&A

b.kok@succesvolendam.nl

Financiën

Financiën

Financiën

Financiën

Gre Schilder

Medewerkster F&A

g.schilder@succesvolendam.nl

Saskia Schilder

Medewerkster F&A

s.schilder@succesvolendam.nl

Commercie

Commercie

Chantal Witteveen

Tekstschrijver Aanbestedingen en marketingmedewerker

c.witteveen@succesvolendam.nl

Leonie Veerman

Marketingmedewerker

l.veerman@succesvolendam.nl

Commercie

Commercie

Commercie

Commercie

Anja Witteveen

Medewerkster Commercie

a.witteveen@succesvolendam.nl

JIJ?

Ben jij onze nieuwe collega?

Vacatures

P&O

P&O

Petra Schilder

Manager P&O

p.schilder@succesvolendam.nl

Roos Wesselius

Personeelsfunctionaris

r.wesselius@succesvolendam.nl

P&O

P&O

P&O

P&O

Angelique van Gellekom

Recruitment coördinator

a.van.gellekom@succesvolendam.nl

Laurie Meiring

Recruiter (ad interim)

l.meiring@succesvolendam.nl

Team Geluk

Team Geluk

Mike

Chef Ontspanning

mike@succesvolendam.nl

Gonnie van Velden

Chef geluk / Vertrouwenspersoon

g.vanvelden@succesvolendam.nl

Team Geluk

Specialistische dienst

Specialistische dienst

Specialistische dienst

Marielle Schneiders

Rayonmanager

m.schneiders@succesvolendam.nl

Eduard Zwart

Rayonmanager

e.zwart@succesvolendam.nl

Management

Management

Jan Kes

Manager Operatie en Commercie

j.kes@succesvolendam.nl

Frank Schoute

Manager Organisatie

f.schoute@succesvolendam.nl

Management

Directie

Directie

Directie

Gerard Veerman

Directeur

g.veerman@succesvolendam.nl