Dagelijks werken ruim 600 schoonmaakmedewerkers aan de optimale kwaliteit bij u op locatie. Deze medewerkers verdienen al onze aandacht en ondersteuning, zodat zij gemotiveerd en enthousiast aan de slag zijn en blijven.

Om te zorgen dat onze collega’s in de uitvoering optimaal en met plezier de werkzaamheden op uw locatie uitvoeren, worden zij ondersteund vanuit ons kantoor in Volendam. Dit is onder andere door middel van de juiste salarisadministratie, het tijdig leveren van de juiste materialen en middelen en het plannen en verzorgen van opleidingen. Hieronder stellen wij u voor aan ons operationele en ondersteunende team.

Directie

Management

Frank Schoute

Manager Organisatie

f.schoute@succesvolendam.nl

Jan Kes

Commercieel Manager

j.kes@succesvolendam.nl

 

Commercie

Anja Witteveen

Medewerkster Commercie

a.witteveen@succesvolendam.nl

Alex Bor

Tendermanager/Accountmanager

a.bor@succesvolendam.nl

Lindsay Tol

Tekstschrijver aanbestedingen

l.tol@succesvolendam.nl

 

Chantal Witteveen

Tekstschrijver aanbestedingen & Marketingmedewerker

c.witteveen@succesvolendam.nl

 

Financieel & Administratie

Jack Bont

Hoofd F&A

j.bont@succesvolendam.nl

Ben Kok

Medewerker F&A/Contractbeheerder

b.kok@succesvolendam.nl

Personeel & Organisatie

Marielle Schneiders

Personeelsfunctionaris

m.schneiders@succesvolendam.nl

Roos Wesselius

Personeelsfunctionaris

r.wesselius@succesvolendam.nl

Petra Schilder

Manager P&O

p.schilder@succesvolendam.nl

Bedrijfsbureau

Afra Smit

Medewerker bedrijfsbureau

a.smit@succesvolendam.nl

Susan Boot

Kwaliteitsfunctionaris

s.boot@succesvolendam.nl

Angelique van Gellekom

Medewerker bedrijfsbureau

a.vangellekom@succesvolendam.nl

Ellen Happe

Hoofd bedrijfsbureau

e.happe@succesvolendam.nl

Operationeel

Housain Abarich

Objectleider

h.abarich@succesvolendam.nl

Jacqueline Koopman

Objectleidster

j.koopman@succesvolendam.nl

Yvonne Scheerman

Objectleidster

y.scheerman@succesvolendam.nl

Ozden Yegek

Objectleidster

o.yegek@succesvolendam.nl

Brian Plet

Objectleider

b.plet@succesvolendam.nl

Annie Stam

Rayonleider

a.stam@succesvolendam.nl

Abbas Kiran

Rayonmanager

a.kiran@succesvolendam.nl

Eduard Zwart

Rayonmanager

e.zwart@succesvolendam.nl

Isabelle Durdel

Objectleidster

i.durdel@succesvolendam.nl