Dagelijks werken ruim 600 schoonmaakmedewerkers aan de optimale kwaliteit bij u op locatie. Deze medewerkers verdienen al onze aandacht en ondersteuning, zodat zij gemotiveerd en enthousiast aan de slag zijn en blijven.

Om te zorgen dat onze collega’s in de uitvoering optimaal en met plezier de werkzaamheden op uw locatie uitvoeren, worden zij ondersteund vanuit ons kantoor in Volendam. Dit is onder andere door middel van de juiste salarisadministratie, het tijdig leveren van de juiste materialen en middelen en het plannen en verzorgen van opleidingen. Hieronder stellen wij u voor aan ons operationele en ondersteunende team.

Objectleiding

Objectleiding

Annie Stam

Rayonleider

a.stam@succesvolendam.nl

Isabelle Durdel

Objectleidster

i.durdel@succesvolendam.nl

Objectleiding

Objectleiding

Objectleiding

Objectleiding

Jacqueline Koopman

Objectleidster

j.koopman@succesvolendam.nl

Ester?

Objectleidster

i.durdel@succesvolendam.nl

Objectleiding

Objectleiding

Ozden Yegek

Objectleidster

o.yegek@succesvolendam.nl

Brian Plet

Objectleider

b.plet@succesvolendam.nl

Objectleiding

Objectleiding

Objectleiding

Objectleiding

Housain Abarich

Objectleidster

h.abarich@succesvolendam.nl

Yvonne Scheerman

Objectleidster

y.scheerman@succesvolendam.nl

Regio managers

Regio managers

Abbas Kieran

Rayon Manager

a.kiran@succesvolendam.nl

Alex Bor

Tendermanager

a.bor@succesvolendam.nl

Regio managers

Bedrijfsbureau

Bedrijfsbureau

Bedrijfsbureau

Ellen Happe

Hoofd Bedrijfsbureau

e.happe@succesvolendam.nl

Afra Smit

Medewerker Bedrijfsbureau

a.smit@succesvolendam.nl

Bedrijfsbureau

Bedrijfsbureau

Susan Boot

Kwaliteitsfunctionaris

s.boot@succesvolendam.nl

Michelle

Medewerker Bedrijfsbureau

m.smit@succesvolendam.nl

Bedrijfsbureau

Financiën

Financiën

Financiën

Jack Bont

Hoofd F&A

j.bont@succesvolendam.nl

Ben Kok

Medewerker F&A

b.kok@succesvolendam.nl

Financiën

Financiën

Saskia

Medewerker F&A

s.kok@succesvolendam.nl

Financiën

Commercie

Commercie

Commercie

Chantal Witteveen

Tekstschrijver Aanbestedingen

c.witteveen@succesvolendam.nl

Lindsay tol

Tekstschrijver Aanbestedingen

l.tol@succesvolendam.nl

Commercie

Commercie

Anja Witteveen

Medewerkster Commercie

a.witteveen@succesvolendam.nl

JIJ?

Ben jij onze nieuwe collega?

Vacatures

Commercie

P&O

P&O

P&O

Petra Schilder

Manager P&O

p.schilder@succesvolendam.nl

Roos Wesselius

Personeelsfunctionaris

r.wesselius@succesvolendam.nl

P&O

P&O

Angelique van Gellekom

Personeelsfunctionaris

a.vangellekom@succesvolendam.nl

P&O

Specialistische dienst

Specialistische dienst

Specialistische dienst

Marielle Schneiders

Specialistische dienst

m.schneiders@succesvolendam.nl

Eduard Zwart

Specialistische dienst

e.zwart@succesvolendam.nl

Management

Management

Jan Kes

Commercieel Manager

j.kes@succesvolendam.nl

Frank Schoute

Manager Organisatie

f.schoute@succesvolendam.nl

Management

Directie

Directie

Directie

Gerard Veerman

Directeur

g.veerman@succesvolendam.nl

Nico Schokker

Directeur

n.schokker@succesvolendam.nl